طراحی وب سایت پزشکان

طراحی وب سایت پزشکان و دندان پزشکان توسط گروه طراحی ارومیا دیزاین انجام میشود . این وب سایت ها به صورت حرفه ای دارای تمامی امکانات یک وب سایت بر اساس وب سایت تمامی پزشکان اروپایی را دارا می باشد. همچنین به صورت حرفه ای برای دستگاه های هوشمند نظیر گوشی های آیفون ، اندروید ، تبلت ها و … بهینه سازی میشود.

درخواست طراحی سایت پزشکی

ساخت سایت پزشکی برای هر تمامی شرکت ها یک اقدام ضرورری به نظر می رسد. در نتیجه هر شرکتی باید برای توسعه کسب و کار خود برای طراحی سایت خود و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین اقدام کند. برای این که بتوانید شرکت طراحی سایت معتبری را برای سفارش خود انتخاب کنید باید نمونه طراحی سایت های پزشکی را در آن شرکت بررسی کنید و سپس برای درخواست طراحی سایت اقدام کنید . تیم اورمیا دیزاین با داشتن بهترین نمونه سایت پزشکی و نیز داشتن نمونه کار در طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت بیمه و … می تواند شما را در این راه کمک کند.

 معرفی مجموعه درمانی

مخاطبین علاقمند هستند تا دررابطه با مجموعه درمانی، امکانات و خدمات قابل ارائه بیشتر آشنا شوند. به این ترتیب، طراحی سایت پزشکان می‌تواند موقعیت مناسبی برای آشنایی بیشتر مخاطبان با مرکز خدماتی شما باشد. در این بخش می‌توان با معرفی پزشک و یا پزشکان متخصص مشغول در این مرکز یا مطب، موقعیت جغرافیایی، نمونه کارها و یا رزومه پزشکان و سوابق علمی که دارند مخاطب را بیشتر و بهتر با خود آشنا سازید.

معرفی خدمات قابل ارائه

امروزه بخش عظیمی از خدمات که در مطب‌ها و کلینیک‌های پزشکی ارائه می‌شود، می‌توانند در فضای مجازی بدون نیاز به حضور در محل بخش ارائه شوند. طراحی سایت پزشکان و سایت نوبت دهی دکتر، در اختیار داشتن پایگاه اینترنتی کامل و جامع پزشکی، بسیاری از مشکلات و محدودیت ها را در خدمات رسانی به بیماران کاسته است. شما می توانید با معرفی خدمات قابل ارائه سایت هزینه طراحی سایت را نیز برآورد کنید.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

اهمیت طراحی وب سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکی همانند طراحی سایت های دیگر ، یک ضرورت در زمینه پرشکی و درمانی محسوب می شود. با طراحی وب سایت حرفه ای ، روند درمان برای بیماران، پزشکان و کلینیک های درمانی با سرعت انجام می شود. پزشکان با استفاده از سایت می توانند با بیماران خود در ارتباط باشند و اطلاعات و مقالات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند. علاوه بر این طراحی وبسایت پزشکی امکان مقایسه را برای بیماران فراهم می کند تا بتوانند بهترین متخصص در زمینه های مختلف را پیدا کنند. ارائه خدمات آنلاین هزینه درمان را کاهش می دهد.

زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد مخصوصا برای افرادی که در شهر های دیگر هستند ، نیست. طراحی وبسایت پزشکی باعث دیده شدن تخصص پزشکان و معرفی آن های می شود. در این صورت باید برای معرفی خود خلاقیت به خرج دهید.

خدمات کلی طراحی وب سایت پزشکان چیست؟  

 • مشاوره درمانی؛
 • نوبت دهی آنلاین؛
 • تشکیل پرونده؛
 • ارسال جواب آزمایش؛
 • معرفی تجیهزات پزشکی؛
 • پاسخ به پرسش های متداول؛
 • پرداخت آنلاین، معرفی داروها؛
 • ارائه بانک کتاب و مقالات مفید؛
 • خدمات درمانی بیمه و بیمه تکمیلی؛
 • نظرسنجی و ارزیابی خدمات ارائه شده؛
 • آدرس دهی و ارائه لوکیشین دقیق مطب؛
 • توضیح مراحل درمانی و انجام عمل های جراحی؛
 • ارسال پرونده پزشکی و دریافت مشاوره تخصصی.
شرکت ارومیا دیزاین

شرکت ارومیا دیزاین از سال 1385 به صورت حرفه ای کار خود را در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت شروع کرد. در حال حاضر با طراحی بیش از 120 پروژه موفق طراحی وبسایت قدرتمند ترین شرکت طراحی سایت در آذربایجان غربی میباشد. اوایل کار به صورت اختصاصی در شهر ارومیه فعالیت میکرد. در سال های اخیر با نشان دادن قدرت بهینه سازی و طراحی سایت و فروش دامنه ارزان موفق در سراسر کشور پروژه های عظیم را طراحی و اجرا نمود.

برای درخواست هر گونه طراحی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید…..

 

امتیاز post