خدمات طراحی و سئو سایت در تهران

اورمیا دیزاین بزرگ ترین شرکت خدمات سئو و طراحی اپلیکیشن در ایران با خدمات طراحی و سئو سایت در تهران 👨‍💻 در خدمت شما می باشد. پس از سالها تجربه و 18 سال فعالیت در حوزه طراحی سایت و سئو سایت و پس از گذراندن چالش‌های موجود در حوزه طراحی وب‌سایت همچون تکنولوژی‌های روز در زمینه برنامه‌نویسی و طراحی رابط کاربری و گرافیکی ، با اطمینان کامل در کنار شما خواهیم بود تا طراحی سایت خود را بدون دغدغه به شرکت اورمیا دیزاین و با حداقل هزینه ممکن ، صاحب یک سایت استاندارد همراه با تکنولوژی‌های روز دنیا و همچنین طبق استاندارد و الگوریتم‌های سئو سایت شوید. مجموعه اورمیا دیزاین همواره در حال تلاش است تا با توجه به بودجه شما ، بهترین امکانات را در طراحی وب‌سایت شما پیاده‌سازی کند.

دلایل لزوم طراحی و سئوی فوق حرفه ای سایت

راه اندازی یک سایت جزو سخت ترین کارها برای بسیاری از صاحبان مشاغل است. در انتخاب شرکت طراحی وب‌سایت برای معرفی شغل خود، بسیاری از نکات مهم را باید در نظر گرفت. بسیاری از صاحبان مشاغل وظیفه طراحی سایت را به بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران سپرده و خیال خود را بابت طراحی یک سایت قدرتمند راحت می کنند.

امروزه شرکت های طراحی وب‌سایت بسیار زیادی در تهران وجود دارند که میتوانید وظیفه ساخت سایت خود را به آنها بسپارید. اما انتخاب شرکتی که از هر لحاظ بهترین باشد، می‌تواند کمی گیج کننده باشد. دانستن این نکته ضروری است که انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب، تصمیمی حیاتی برای موفقیت آینده شغل شماست. فراموش نکنید وب سایت شما اولین برداشتی است که بسیاری از مشتریان احتمالی خواهند دید. این چهره تجارت شما خواهد بود، پس چه بهتر که به بهترین نحوه طراحی و پیاده سازی شود.

طراحی وب‌سایت چقدر هزینه دارد؟

 این یکی از سوالات اساسی است که تعرفه ساخت سایت به چه عواملی بستگی دارد. قیمت ساخت وب سایت به موارد بسیاری بستگی دارد.عواملی وجود دارد که بررسی آن ها بر روی هزینه ساخت وب سایت شما تاثیر گزار هستند، با هم کلیه موارد موثر بر قیمت را در زیر بررسی می کنیم.
دانستن این موارد می تواند به طراحی وب سایت با قیمت مناسب برای شما ختم شود.

 • هاست و سرور میزبانی
 • نوع دامنه سایت
 • نوع برنامه نویسی وب سایت
 • طراحی گرافیک
 • ورود محتوا
 • پشتیبانی فنی

مراحل طراحی وب‌سایت توسط مجموعه اورمیا دیزاین

پیش از هرچیز و در اولین گام (در اصل ، گام صفر) بررسی و شناخت کسب‌و‌کار شما بر اساس نیازمندی شماست. این کار توسط کارشناسان فنی اورمیا دیزاین انجام میشود. پس از طراحی سایت، به سئو سایت نیز نیاز خواهید داشت

پس از بررسی حوزه فعالیت شما ، مراحل زیر اجرا می‌شود تا یک سایت عالی و بی‌نظیر داشته باشید :

 1.  بررسی رقبای شما که در فضای اینترنت وجود دارند و برای خود سایت دارند.
 2.  ارائه طرح پیشنهادی مجموعه اورمیا دیزاین به شما بصورت پاورپوینت که در آن ، نقاط قوت و ضعف رقبا بررسی شده و بر اساس آن ، نقاط قوت شما پیشنهاد شده است.
 3.  در این مرحله ، طرح پیشنهادی تایید می‌شود. ممکن است کمی تغییرات در آن از سوی شما مشتریان عزیز ایجاد شود که امری بسیار طبیعی‌ست.
 4.  قرارداد طراحی سایت بین شما و مجموعه اورمیا دیزاین به امضا خواهد رسید.
 5.  یک جلسه فنی با یک نماینده از سوی شما و یک نماینده از سوی تیم فنی برگزار خواهد شد که در آن ، ظاهر سایت به توافق نهایی برسد.
 6.  ارائه طرح پیشنهادی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX از سوی تیم فنی به شما. در این مرحله ، دو حالت وجود دارد. یا طرح مورد تایید شماست یا نیست! این گام تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد که طرح ارائه شده ، مورد تایید شما باشد.
 7. اجرای طرح تایید شده توسط تیم فنی و کدنویسی آن بر اساس خواسته شما
 8.  برگزاری جلسه تحویل پروژه و رفع اشکالات جزئی در صورت وجود مشکل
 9.  شما در این گام ، صاحب یک وبسایت بی‌نقص خواهید بود.

مزایای طراحی و سئوی سایت توسط اورمیا دیزاین

 • طراحی ریسپانسیو سایت
 • کدنویسی بهینه شده، قابل توسعه و استاندارد سئو
 • نمونه کار های داخلی و خارجی
 • رعایت نکات تجربه کاربری
 • امکان طراحی سایت اختصاصی
 • سرعت بالای بارگذاری سایت ها
 • نمونه کار های موفق
 • پشتیبانی مناسب و تمام وقت
 • خلاقیت بالای تیم فنی
 • طراحی هم اختصاصی هم وردپرسی

سابقه کاری و نمونه کار مجموعه اورمیا دیزاین

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید به سابقه فعالیت و رزومه کاری آن شرکت توجه کنید. روزمه کاری شرکت طراحی وب باید در تمام زمینه های تجاری آماده ارائه خدمات به شما باشد و نمونه کار های حرفه ای به شما ارائه دهد. یک شرکت طراحی وب سایت باید طرح ذهنی شما رو با مشاوره قوی تر قبل از اجرای کار درست تداعی کند و با کار تیمی تخصصی و زیرساخت های قوی محصول حرفه ای تری را با ارائه مستندات و گزارشات لازم در طول زمان اجرا در اختیار شما قرار دهند. اگر به صفحه نمونه کار ما مراجعه کنید کار با ارگان ها و شرکت های بسایر بزرگ مشهود است و توانستیم آنها رو به اهداف خودشون برسونیم.

همچنین برای طراحی سایت در تبریز با اورمیا دیزاین در ارتباط باشید

شرکت ارومیا دیزاین

شرکت ارومیا دیزاین از سال 1384 به صورت حرفه ای کار خود را در زمینه تمامی خدمات سایت شروع کرد. در حال حاضر با طراحی بیش از 120 پروژه موفق طراحی وبسایت قدرتمند ترین شرکت طراحی وب‌سایت در آذربایجان غربی میباشد. اوایل کار به صورت اختصاصی در شهر ارومیه فعالیت میکرد. در سال های اخیر با نشان دادن قدرت بهینه سازی و طراحی وب‌سایت و فروش دامنه ارزان موفق در سراسر کشور پروژه های عظیم را طراحی و اجرا نمود.

برای درخواست هر گونه طراحی فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید…..

امتیاز post